Контакти:  098-368-28-70  095-135-13-87  063-176-98-78 Email: isdl@ukr.net

Інтернет та телебачення в м. Бар

Телефон

0434 12-55-56

На сайті

bar-info.com.ua/services/datagroup ВЕБСАЙТ >>

Детальна інформація

Інтернет в м. Бар Інтернет Телебачення

ТМ «Домашній телеком»

ТМ «Домашній телеком» - це в першу чергу 13-річний досвід роботи компанії «Датагруп» на ринку телекомунікацій України, це послуги високої якості, які стали доступні роздрібним клієнтам.

Абоненти «Домашнього телекому» можуть підключити Інтернет (Ethernet, ADSL , бездротові технології) телефонію (традиційна і IP (SIP протокол)) і телебачення через мережу одного оператора - «Датагруп» за технологією Triple play.

ТМ «Домашній телеком» пропонує підключення до Інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с за технологією широкосмугового доступу Ethernet або FTTB - по волоконно-оптичному кабелю. Інтернет за технологією Ethernet від «Домашнього телекому» - це Інтернет «з перших рук» , оскільки оператор «Датагруп» є оператором 1 рівня , що означає пряме з'єднання з усією мережею Інтернет.

«Домашній телеком» працює в 25 регіонах України, забезпечуючи пряме і швидке підключення до будь українських та світових ресурсів.

ПРО КОМПАНІЮ

«Датагруп » є провідним телекомунікаційним оператором на українському ринку комплексних послуг фіксованого зв'язку. Клієнти компанії отримують саме ті послуги, які необхідні для динамічного розвитку їх бізнесу.

«Датагруп» надає послуги корпоративним клієнтам. Їх спектр дозволяє вирішити будь-яке телекомунікаційне завдання з урахуванням побажань клієнтів.

На сьогодні компанія є одним з лідерів по географії надання послуг зв'язку. Для обслуговування роздрібних клієнтів восени 2010 року «Датагруп» презентувала роздрібну торгову марку «Домашній телеком». Під цією торговою маркою надаються послуги Інтернет, телефонії, телебачення. За підсумками 1-го кварталу 2013 компанія обслуговує 278 тис абонентів.

У грудні 2013 журнал «Капітал» опублікував рейтинг 500 кращих компаній України, оцінюючи стан української економіки та результат діяльності найбільших компаній України протягом п'яти останніх років.

Згідно з оцінкою і за результатами галузевого рейтингу журналу «ГVардія», «Датагруп» займає II місце серед найдинамічніших телекомунікаційних компаній в період 2010 - 2012 р.

Згідно з основними розрахунковими фінансовими показниками та критеріями рейтингу, рентабельність продажів і рентабельність активів, «Датагруп» увійшла до п'ятірки найефективніших компаній України у сфері телекомунікації, розмістившись на п'ятій позиції даного рейтингу.

Восени 2010 року компанія «Датагруп» вивела на ринок комплексних телекомунікаційних послуг торгову марку «Домашній телеком». Під новою торговою маркою надаються послуги для роздрібних клієнтів.

Абоненти « Домашнього телекому » можуть підключити Інтернет (Ethernet, ADSL, бездротові технології) телефонію ( традиційна і IP (SIP протокол)) і телебачення через мережу одного оператора - «Датагруп».

Фото


Де знайти


Адреса
м. Бар, вул. Щорса, 3
Вінницька область, м. Бар, вул. Щорса, 3 тел (0434) 12-55-56
Powered By Subgurim(http://ru.googlemaps.subgurim.net).Google Maps ASP.NET